WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Internetowym Systemie Reklamowym.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Dokumentacja cen transferowych


Dokumentacja cen transferowych - czy firma ma obowiązek jej sporządzania? Zacznijmy od TESTU (poniżej lub na stronie art9a.pl) www.art9a.pl/test.html

składającego się z trzech krótkich pytań. Jeżeli odpowiedź brzmi TAK zapraszamy do pilnej lektury strony oraz współpracy z zespołem art. 9a. www.art9a.pl
Więcej informacji o dokumentacji cen transferowych na stronach art9a.pl

Odpowiedź:
Tak – jesteście Państwo zobowiązani do sporządzania dokumentacji Cen Transferowych
Nie – proszę przejść do następnego pytania

Odpowiedź:
Tak –proszę przejść do następnego pytania
Nie – nie macie Państwo obowiązku sporządzania dokumentacji Cen Transferowych

1) 100 000 euro – jeżeli wartość transakcji nie przekracza 20 proc. kapitału zakładowego, określonego zgodnie z art. 16 ust. 7 ustawy o CIT, albo
2) 30 000 euro – w przypadku świadczenia usług, sprzedaży lub udostępnienia wartości niematerialnych i prawnych, albo
3) 50 000 euro – w pozostałych przypadkach
Odpowiedź:
Tak – macie Państwo obowiązek sporządzania dokumentacji Cen Transferowych
Nie – nie macie Państwo obowiązku sporządzania dokumentacji Cen Transferowych.

więcej na www.art9a.pl
 

STRONA INTERNETOWA:

SŁOWA KLUCZOWE:

  • dokumentacja cen transferowych

WYRÓŻNIONE