WYRÓŻNIONE wpisy to sposób na dodatkową promocję Twojego wpisu w naszym Internetowym Systemie Reklamowym.
Dowiedz się jak wyróżnić swój wpis.

KATEGORIE

Dam pracę w Poznaniu

Rigall Distribution Sp. z o.o., to firma outsourcingowa, należąca do Grupy Kapitałowej Arteria S.A. notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmujemy się sprzedażą oraz świadczeniem usług z zakresu szeroko rozumianej branży finansowej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

- aktywna sprzedaż i promowanie produktów z branży finansowej;
- obsługa oraz nawiązywanie kontaktów z Klientami;
- realizacja planów sprzedażowych;
- poszukiwanie nowych dróg sprzedaży;
- raportowanie;

Oczekujemy:

- min. średnie wykształcenie;
- dobra znajomość obsługi komputera;
- terminowe wywiązywanie się z zadań oraz doskonała organizacja pracy własnej,
- samodzielność;
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
- dyspozycyjność;
- prawo jazdy kat. B;

Proponujemy:

- pracę w młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- szkolenia sprzedażowe i produktowe;
- pakiet medyczny;
- zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja);
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres praca@arteriasa.com w temacie podając nr ref. PN/PH

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).